цікаві факти

Дошлюбна стриманість

Чого прагне кожна людина ? ... любові.
Любов - не примха. Любов необхідна для розвитку і щасливого життя людини.
Де повинне бути постійне джерело справжньої, щирої любові?
... у школі? ... на вулиці? ... на роботі? ... в армії? ... між друзями?
Постійним джерелом любові повинна бути сім'я.

Три великі сучасні обмани

Сьогодні нас переконують деякі "друзі" і пропаганда мас-медіа (фільми, пісні ...) що дошлюбні статеві зносини ("вільний секс") є:
1. безпечні
2. цікаві, і що
3. всі тим займаються.

Якщо ми звернемо увагу на телебачення, то побачимо, що нас сьогодні вчать. Телевізор вчить, що можна займатися сексом без наслідків. Ми тут розглянемо ці три міфи про дошлюбні статеві стосунки.

Міф 1. "СЕКС БЕЗПЕЧНИЙ"
Але чи це ПРАВДА? Чому не говорять нам про дорогу ціну дошлюбних статевих стосунків і тяжкі наслідки?
Зрозуміймо одне: Якщо людина буде займатися дошлюбними статевими зносинами, за це буде дорога ціна і тяжкі наслідки.
Наслідки можуть бути видимі, як вагітність або венеричні захворювання або невидимі, як психологічні проблеми.
Наслідки можуть завдати біль відразу або набагато пізніше - 5, 10 або 20 років у майбутньому, коли людина зовсім того не сподівається.

Міф 2. "СЕКС-ЦІКАВИЙ"
Спробуймо зрозуміти, що справжня цікавість і радість полягає у чистих подружніх стосунках із доброю дружиною / добрим чоловіком на ціле життя.
Статеві стосунки призначені тільки для одружених задля поглиблення любові і зачаття дітей.
Душпастир Вальтер Тробіш писав одному молодому мужчині:
... Я не маю наміру позбавити Тебе задоволення, але хотів би зберегти Тебе, щоб Ти не зіпсував собі однієї з найбільших радостей життя. Зірвавши квітку з помаранчевого дерева, ніколи не відчуєш смаку його плоду.. . . щоб потім Ти одержав нагороду, яка дасть Тобі набагато більше задоволення.

Міф 3. «ВСІ ЦИМ ЗАЙМАЮТСЯ»
Сьогодні мільйони молодих людей в цілому світі прилюдно присягають, що будуть дотримуватися чистоти. На подив багатьом скептикам, вони дійсно дотримуються своєї присяги і це підтверджує державна статистика.

Це велика брехня що "всі тим займаються." Все були молоді люди які вибирали справжню любов понад фальшиву любов дошлюбного сексу. Але сьогодні багато молоді довкола світу ще і постановляють стримуватися до шлюбу. Ось кілька доказів:
- У США майже 2,4 мільйон молоді вже прилюдно зробили постанову стримуватися до шлюбу із програмою "True Love Waits" ("Правдива любов чекає")Коло 16% дівчат і 10% хлопців в США склали подібну постанову.
- У США коло 52% молоді у середніх школах є діви (хлопці і дівчата). А із тих, що вже займалися сексом, 25% тепер стримуються. Це велика зміна у порівнянні з тим, що було десять років до того, як наслідок, кількість вагітностей між середньо-шкільною молоддю у США, хоч ще все є дуже високе, падає. Також зменшується кількість абортів.
- У США це прийнято і нормально, і навіть класно щоб молода людина казала що буде стримуватися до шлюбу.

ЧОМУ жити у чистоті? Жити у чистоті стосується не лише питання дошлюбної стриманості. Це, перш за все, стиль життя, основою якого є володіння собою. А це є умовою справжнього успіху у житті.
Дуже важливо є зрозуміти, що стриманість не є лише відмовляння від сексу до шлюбу, яке само по собі дуже важливе. Це цілий стиль життя, основою якого є володіння/панування над собою, опанування, самоконтроль, самодисципліна, і відкладення самозадоволення. А ці речі є необхідною умовою справжнього успіху у житті.

ЖИТТЯ У ЧИСТОТІ

Чому?
• щоб уник наслідків позашлюбного сексу,
• щоб міг жити щасливим сімейним життям,
• Тому що твоя справжня віра про ці речі прямо впливає на ціле твоє життя.