Старий рік минає

 13.01.2012 р. Б.

Старий рік минає …

Вперше при церкві Покрови Пресвятої Богородиці в м.Самборі було організовано молодіжним братством святкування старого нового року, зустріч з Меланкою.

До організації долучилася спільнота подружніх пар «Кана Галилейська», яка підготувала театральне веселе дійство із козою, Меланкою та іншими цікавими акторами. Для молодих людей це був справжній сюрприз, бо багато хто з них не сподівався бачити дорослих у таких ролях. Так як сказав один син: «Це було класно! Але від свого батька я такого дійсно не міг очікувати! Супер!»
А далі під керівництвом провідника молодіжного братства бр.Василя Вербіцького були організовані різноманітні цікаві розваги, частування ну і, звичайно, коляда. Гарним голосом під супровід гітари тішив усіх присутніх колядами Іван Сюсько, один з переможців пісенного конкурсу «Сурми звитяги». Було дуже цікаво спостерігати за так званим «міксом» молодих людей та дорослих, які разом без жодних вікових бар’єрів вливалися у спільну коляду, разом приймали участь у конкурсах.
Сподіваємось, що це був початок гарної традиції святкування нового року у стінах нашого собору.

8.01.2012 р. Б.

Молодіжний вертеп

Цього року традиційно молодь організувала гарний вертеп. Старші взяли "шефство" над молодшими, передаючи їм традицію щорічного вертепу.
Під керівництвом голови братства Андрія Бомбика, молоді люди виступили з вертепом у соборі та відвідали багато домівок, несучи радість про народження Спасителя.
15-го січня молодіжний вертеп взяв участь у фестивалі вертепів деканату, який проходив в органному залі м. Самбора.

18-19.11.2011р. Б.

І знову Святий Миколай завітав у кожну домівку...

Вже не перший рік стало традицією для молодіжного братства допомагати Святому приносити радість у кожну домівку парафії.

Подарунки не оминули дітей-сиріт, одиноких людей, малозабезпечених та позбавлених батьківської опіки дітей, осіб неповносправних.

Молоді люди - ангелята активно діяли на парафії та розтоплювали серця, які так довго очікували тепла.

Ця гарна традиція міцно вкорінилась у діяльність нашої парафіяльної молоді. Але без підтримки парафіян, окремих людей ці гарні вчинки важко було б втілити в життя. Святий Миколай творить і надалі чуда, посилаючи нам руку допомоги, щоб тут на землі ми могли стати його руками та продовжувати його діло хоча б в одну Миколаївську святу ніч. Тож хай Святий Миколай має в опіці всіх доброчинців, які щороку спричиняються до творення справжніх див!

Відпочинок в санаторії «Женева»
Молодь та учні катехитичної школи разом з батьками відвідали двічі санаторій «Женева» у Трускавці за сприянням благодійного фонду Андрія Лопушанського. Там вони мали змогу плавати в басейнах, укріпляти своє здоровя ароматичними ва

23-24 жовтня 2011 р. Б. Освячення собору Покрови Пресвятої Богородиці за участю Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава
Молодь активно долучилася до організації та святкуванні цього визначного дня. Практично майже вся організація лягла на їхні спини і вони справились із цим добре. Не варта перераховувати всю їхню працю, бо це буде дійсно довго, але тішить те, що сам Господь із неба та Пресвята Богородиця дали їм цю велику ласку внести свою незамінну лепту у таку подію. Їхня праця показала, як сильно вони люблять свій храм.

24 серпня 2011 р. Б. Говерла, Молодь і Незалежність
Молодь, як звично вже казати, майбутнє нашої країни. Вони – активні учасники суспільного, політичного, громадського та релігійного життя. Їм не байдужа наша Україна і своєю активністю вони засвідчують це.
                Тому з нагоди 20-річниці Незалежності України Самбірська молодь Покрови Пресвятої Богородиці разом із дітьми та дорослими вирушили на найвищу точку України – Говерлу, щоб глянути на красу нашої країни з висоти, помилуватись краєвидами та прославити Творця і подякувати Йому за цінний дар, який Він подарував нам – українцям – Незалежність нашої держави. Уже на вершині Говерли молоді люди з різних куточків України змогли разом заспівати наш гімн.
Ця важка стежина, яка піднімалась все вгору і вгору і, здавалось, не було їй кінця,  це дорога нашої країни до незалежності (сильне биття серця у грудях, зболілі ноги, упадок сил немов відображали це все). Але ось вершина і ми досягли її, так само, як і незалежності. Слава Богу за це! Тепер залишається тільки уберегти цей скарб, любити його і бути відповідальним за нього. Чи зуміємо це?

 Благодійна акція "Душа до храму лине"
23.04 - 5.06.2011 р. Б. Молодіжне братство Покрови Пресвятої Богородиці разом із спільнотою "Кана Галилейська", учнями англомовної катехитичної школи та їхніми батьками провели акцію, яка була присвячена 20-літтю закладення наріжного каменя під будову Собору. Мета акції:
 - звеличити Самбірський Собор;
 - відсвяткувати його 20-ліття;
 - піднести дух жертовності самбірчан.
З цією метою були висунуті наступні завдання, які втілились у життя:
 - виготовлення та реалізація сувенірної продукції з символікою Собору;
 - проведення концерту для сімей "З веселкою у серці" за участю Левка Дурка;
 - театральне турне "Слідами Марії" санаторіями Трускавця;
 - благодійний концерт "Душа до храму лине", як завершення акції.
До акції долучились різні молодіжні християнські спільноти нашого міста, парафіяни, щедрі жертводавці.  
"Прийдіть до мене всі втомлені і обтяжені і я облегчу вас ..."
 Серед спекотного липня 14-17 числа, коли сонечко щедро обіймає своїм промінням, а вся природа буяє і тішиться, три віросвітлянські спільноти зустрілися на таборі. Зупинилися вони у прекрасному Гошівському монастирі, де турботливі сестри всіх гостинно зустріли, смачно годували та дбали про їх затишок.
Протягом чотирьох днів спільнота з Дрогобича, "Цілюща купіль" із Трускавця та наша самбірська спільнота "Божі пазлики" тішилися можливістю спільного буття. Запрошені на "Царський бенкет" змагалися як справжні спортсмени на олімпіаді, були побожними паломниками Ясної Гошівської гори, зустрічали гостів із "Канзасу" на карнавалі, смажили сосиски на ватрі, відпочивали біля річки у тісному колі друзів ... а ще просили у Бога благословення для наших спільнот і родин. Приємні спогади про час, проведений разом, залишаться з нами на завжди.

 

26 лютого 2011р. Б. А нам 7 рочків!
Число "7" у всіх його християнських проявах має свою чудотворну силу. Про нього згадано ще у Бутті і все ж сьогодні воно далі на устах у вірян.
Сім мечів болю Богородиці, які є важливим і потрібним прикладом смирення і терпеливості, особливо у часі Великого Посту; Сім Святих Тайн, які несуть в собі сутність покликання людини, як християнина.
А ще попри ці ласки, Господь нагородив Самбірську молодь щастям спільного творіння добрих справ, яке обєднує нас вже цілих 7 років.
26 лютого 2011 року молодіжне братство Покрова Пресвятої Богородиці (МБППБ) відсвяткувало сьому річницю свого спільного життя. Якщо вдатися до математики, то це приблизно 364 зустрічі, які молодь відвідує щосуботи. Нехай лише на півтори чи дві годинки, але все ж суботній вечір з Господом - не для кожної сучасної молодої людини під силу.
Багато що мінялося, але не змінювалося головне - суть. І нехай її по різному розуміють, але навіть крихта цього розуміння в "очах навпроти" дає силу і ентузіазм йти далі.
Отож, святкування почалось Вечірнею і благословенням нашого духовного наставника на подальшу працю. А так, як нам виповнилось лише 7 років, ми і відсвяткували по дитячому. Надувні кульки, ковпаки на голові, бантики і усмішки настільки розрядили атмосферу, що ми майже забули про торт! І як ми могли? А так, що участь в конкурсах нас так розвеселила, що ми не  хотіли бачити кінця-краю нашого святкування, а торт це означає, скажу так, передкінець, бо кінець - це вимкнене світло в нашому класі і запалені свічки! Ми задули їх разом. Скажу зразу, вони встояли, не попадали, а задумане бажання, надіюсь, збудеться:)) P.S. Якби ми додали потужності в силу дуття - торт не потрібно було б різати :)))

 

22 січня 2011 р. Б. Молодіжні забави
Молодіжне братство Покрова Пресвятої Богородиці на базі соціально-гуманітарного факультету ДДПУ організувало молодіжну дискотеку, так званий бал-маскарад. Бажаючих потанцювати виявилось чимало. Весела музика, різноманітні маски створювали чарівну атмосферу розваг, дружби та свята.
Сподіваємось, що цей бал-маскарад ще міцніше згуртував нашу молодь.


2010 р. Б.


Молодіжний вертеп
Вже стало традицією для молодіжного братства Покрови Пресвятої Богородиці щороку вітати та прославляти новонародженого Месію театральним дійством - вертепом.
Ось і цього разу під керівництвом активних лідерів молодь організувалась і приготовила великий гарний вертеп. Колядники-вертепівці в чисельності біля 20 чоловік відвідали багато домівок своїх рідних, друзів, інших членів братства та благодійників. Поставили вони вертеп у цей день і у своїй церкві для парафіян.
Різдвяний час для молоді це завжди час радості, згуртованості та великого натхнення для подальшої праці на славу Божу. Сам Ісус-Дитя сходить до їхніх сердець і дає їм ці ласки.

Святий Миколай завітав до всіх!
З великим очікуванням і радістю зустрічали нас оченята дітей сиріт, дітей з різними вадами, людей похилого віку. Не один раз ми бачили сльози радості в їхніх очах. Серце не могло передати слова вдячності. Люди, заблукані в буденності, заново почали вірити у чудо Миколаївської ночі, загорілись іскорки надії, любові та доброти у їхніх серцях. Цього року Миколай відвідав понад 300 домівок парафії Покрова Пресвятої Богородиці. Помічники-ангелята завзято допомагали Святому. Праця була клопіткою, проте дуже приємною.
Небесна канцелярія Святого Миколая щиро дякує усім, хто допоміг принести радість у кожну домівку і помножити її у сотні разів. Дякуємо спонсорам, що допомогли з подарунками, дякуємо нашим шоферам, які возили на своїх «санях» Святого Миколая і всім-всім, хто прилучився до акції «Стань човником добра у день Святого Миколая».

Молодь для молоді
16 жовтня у приміщенні молодіжного центру Самбірсько-Дрогобицької Єпархії відбувся семінар-практикум під назвою "Молодь для молоді", в якому взяли участь представники різних молодіжних організацій і спільнот (віком від 15 до 25 років), серед яких була і молодь Самбора. Метою семінару було відкрити аніматорські здібності учасників, ознайомити їх із історією життя св. Івана Боско і педагогічною діяльністю Митрополита Андрея Шептицького.
Розпочався семінар Святою Літургією, яку відправив о.Олег Кекош і брати семінаристи. Крім о.Олега Кекоша, семінар проводили Віра Парфьонова, о.Олександр Чумаков, п.Мирослав Данилків і аніматори.
Під час семінару учасникам розповіли про актуальність аніматорського руху в сучасному суспільстві і важливість навчання аніматорському мистецтвув дусі християнської моралі. Адже основне завдання Школи аніматорів - шляхом залучення аніматорів для праці з дітьми та молоддю на парафіях, виховати морально та фізично здорове підростаюче покоління, організувати його активну участь у житті Церкви і суспільства.
О.Олександр Чумаков розповів також про превентивну методику виховання св. Івана Боско, яка включає не лише християнське, але й національне виховання дитини. Любов, довіра до дітей та доброта - це три головні чинники превентивної системи виховання. О.Олег Кекош поділився з учасниками цікавою інформацією про педагогічну діяльність Митрополита Андрея Шептицького, його поглядами і ідеями щодо християнського виховання дитини.
Друга частина семінару носила здебільшого практичний характер. Аніматори проводили цікаві ігри, співали і танцювали разом з учасниками. На завершення семінару всім бажаючим приєднатись до аніматорського руху запропонували залишити свої контактні дані для подальшої співпраці.

 Вершина Говерли
Потрохи вже стає традицією для молодіжного братства Покрови Пресвятої Богородиці у цей святковий день нашої Неньки-України долати Її найвищу точку - вершину Говерли. Цього року декілька найбільш рішучих членів братства зуміли втілити свій задум і разом з багатьма українцями зійти на Говерлу. Багато жовто-блакитних прапорів, яскраві вишиванки і святкові усмішки надавали відваги та сили. І, напевно, кожен українець, піднявшись нагору і оглянувшись навкруги, відчув гордість за неймовірну красу свого незалежного краю. Тож дякуємо Тобі, Боже, за волю і незалежність України!

 

Тренінг для молодіжного лідера
Учасник цьогорічної Літньої Школи Мирянського Лідерства (Новояворівськ), член молодіжного братства Покрови Пресвятої Богородиці Олег Ільницький організував 22 серпня при церкві Покрова Пресвятої Богородиці зустріч молодих людей та провів з ними тренінг на тему "Мирянські ініціативи в церкві". Учасниками тренінгу стали члени молодіжного братства. На території нашого величного собору можна було чути протягом трьох годин гучні та веселі голоси молодих людей, які щиро висловлювали свої думки, бачення, пропозиції. Можна було почути справді цінні поради, неочікувані відповіді та отримати краплинку незабутнього досвіду у справі лідерства. Молодь гарно провела цей недільний день у Божому дусі. Були проведені цікаві ігри, які зуміли всіх ще більше згуртувати і надихнути на подальшу плідну працю молодіжного братства.


Відкриті двері для молоді
25 липня молодіжне братство Покрови Пресвятої Богородиці (мбППБ) організувало день відкритих дверей для усіх тих, які цікавляться життям братства, прагнуть поповнити його ряди чи просто гарно провести час у Божому Дусі. Причиною проведення такого заходу стала потреба, з якою зустрічаються усі спільноти,так звана зміна поколінь. Члени братства прагнули зацікавити молодшу молодь, відкрити їм красу життя у християнській спільноті, надати відваги і впевненості у свої сили та таланти, якими обдарував їх Господь.
Дівчата-організатори зуміли створити хорошу атмосферу дружби та взаємної підтримки. Запрошені мали змогу проглянути фільм молодіжного братства, взяти участь у різноманітних молодіжних іграх, разом співати, послухати висловлювання кожного члена про життя у братстві, про позитиви та недоліки, проблеми, з якими молоді люди зустрічаються, коли стають частинкою спільноти. Усі члени братства намагались якнайкраще розкрити гостям атмосферу і діяльність мбППБ. Члени мбППБ разом із запрошеними протягом декількох годин творили чудову єдність, де кожен відчув себе частинкою Христової спільноти, люблячої і потрібної. Сподіваємось, що Самбірська молодь зможе віднайти себе у таких спільнотах! Хай Господь благословить!


Проща до Крехова
Щороку на свято "травневого" чудотворця Св.Миколая брати Крехівського монастиря очікують у себе тисячі прочан, які зї'зджаються на прощу, щоб помолитись, отримати прощення гріхів, знайти духовну віднову та просто відпочити у Божому Дусі.
Ця проща стала традиційною і необхідною для молодіжного братства нашої церкви. Молодь готується і очікує її ще задовго до прощі. Цього року вони також не знехтували цією нагодою: організувались і рушили на чолі з головою МБППБ Андрієм Бомбиком. Враження, як і завжди, незабутні: розкладання наметів, спільна Хресна Дорога, похід до джерела, Свята Літургія і гарно проведений час у колі спільноти.

Глинянська чудотворна ікона у Самборі
1 квітня Глинянська чудотворна ікона була передана у храм Покрови Пресвятої Богородиці, де зібралось чимало людей. Після Вечірньої, молодіжне братство провело Сім Мечів Болю Марії, роздуми перед Хрестом та адорацію до Розп'ятого Христа.
 Відвідини чудотворної ікони Розпятого Христа наших храмів у час Великого Посту- це велика Божа ласка для нас, яка залишила незабутній слід і відкрила більше наші серця на Божу Любов, Милосердя і Його Прощення.

"В хвилях життя будь човном добра!"
Із цим гаслом ось уже шостий рік гідно долає хвилі розбурханого моря сучасних спокус, пристрастей човник молодіжного братства Покрова Пресвятої Богородиці. Немалий відрізок і такий насичений та цікавий! Скільки всього прекрасного відбулося у їхньому життя, скільки радості і користі приніс цей час! І вони далі разом, далі готові до нових звершень і добрих діл! Лише Господня ласка їх веде і допомагає. Хто знає це братство від початків, сміло ствердить: Господня долоня їх огортає!
З нагоди 6-ї річниці молодіжного братства відбулась святкова зустріч, яка носила назву "Відкрита долоня дружби".Члени братства зібрались у дружньому колі, щоб прийняти активну участь і зрозуміти дар дружби один до одного, а передусім прийняти Ісуса як свого найвірнішого Друга.
Перед зустріччю у каплиці молодь поставила виставу "Кімната", яка змальовує милосердя Ісуса і Його любов до молодої грішної людини. Прийшли привітати із річницею молоді люди з Самбірського братства "Обнова". Після цього у класі вступне слово зустрічі мав адміністратор церкви о. Володимир Коркуна. Далі розпочалось розкриття теми і жваві активні методи. Присутні мали також змогу почути цікаву казочку про утворення та життя молодіжного братства, заспівати його гімн і ознайомитись із символікою. Опісля відбувся перегляд фільму про останні 6 років життя нашої молоді, виступили теперішній голова братства Андрій Бомбик та провідниця спільноти "Віра і Світло" Оксана Ліпецька із коротким підсумком роботи за останній рік та пропозиціями на наступний. Завершилась зустріч спільним частуванням.
Просим Бога, щоб Він надалі кріпив наше братство і провадив у цьому нелегкому для молодої людини житті. А ми запрошуємо всіх небайдужих, активних людей до співпраці та до спільного служіння нашому Творцеві!

«Християнський лідер – хто він?»
19-21 лютого в с.Славську Сколівського р-ну відбувся з'їзд молоді Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. Молоді люди зібралися на тренінг християнських лідерів для того, щоб навчитися як правильно бути лідером, який повинен бути лідер і подалі застосовувати ці знання на практиці. Це все проходило в дружній, приємній і веселій атмосфері. Ми зовсім не відчували, що навчаємось. Цей тренінг залишив незабутні спогади у наших серцях.

Молодіжний вертеп
У Різдвяний час для молоді вже стало щорічною традицією гуртуватись разом, прославляти колядою і вітати новонароджене Дитя, ходити від хати до хати з вертепом.
Цього року молодіжне братство також не опустило цієї чудової нагоди. Впродовж двох днів вертеп заходив з радісною звісткою в домівки рідних, знайомих, наших добродіїв, священиків і всіх тих, які запрошували нас з вулиці заколядувати. Молодь раділа, гуртувалась навколо радісної події, бажала всім щастя і достатку. За придбані кошти будуть пошиті українські строї для молодих людей нашої церкви.


2009 р.Б.

Різдвяні реколекції
25-27 грудня в чарівному курортному місті Трускавець можна було спостерігати велику кількість молоді. Вона зїхалась на Різдвяні реколекції в Самбірсько-Дрогобицьку Єпархію, які проводив о. Олег Кекош.
Метою даної зустрічі було духовне відновлення, збагачення знаннями, а головне нові знайомства та зустрічі. Молоді люди мали змогу відкрити в собі нові акторські здібності. Майже кожен був залучений до театралізованих притч з Святого Письма. Цікаві повчання, життєві історії та духовні настанови залишили незабутній слід в наших душах, а проведення ігри "Мій таємний приятель" ще більше згуртувало та обєднало нас. Все проводилось в дуже веселій та дружній атмосфері.
Ці реколекції вселили в наші душі мир та спокій, які ми понесли у світ. Щиро дякую організаторам за такі багаті та надзвичайно корисні християнські зустрічі.
2010 р.Б.

Біблійна вікторина
26 грудня 2009 р. Б. у приміщенні Дрогобицького катехитичного інституту Пресвятої Трійці було проведено ІІІ тур біблійної вікторини "Що? Де? Коли?" під керівництвом о. Миколая Витівського. Тематикою вікторини було Євангеліє від Івана та Діяння апостолів. У вікторині взяли участь 6 команд з Самбірсько-Дрогобицької єпархії, а саме: Борислав, Стебник, Трускавець і Самбір. У склад самбірської команди ввійшли члени молодіжного братства Покрова Пресвятої Богородиці: Зеленка Ірина, Кічурка Ірина, Рижкович Уляна, Андрій Витівський, Марія Петриняк.

Святий Миколай дякує і благословляє...
Цілий вечір перед святом Миколая я ніяк не могла заснути. Вранці, на світанку, швиденько заглянула під подушку. Пусто. "Невже Миколай і цього року про мене забув?" - подумалось, і солоні краплинки сліз стали скочуватись одна за одною по щоці. - "Я ж чемною була, мамі помагала, та видно не заслужила. Чому?! Ну чому він оминув нашу хату?" День став для мене сірим та холодним. Я сиділа і мовчки рахувала сніжинки, що танцювали за вікном. "Він точно більше не прийде, у Миколая лише одна ніч у році і вона вже минула..." У двері тихенько постукали. Неохоче підбігла до дверей і побачила двох ангеликів. - "Вам подарунок від Святого Миколая". "Ура, то він таки не забув. Дякую, дякую, дяк-у-ю, Миколайчику. Життя таке прекрасне!"
Ось з таким очікуванням і радістю зустрічали нас оченята дітей сиріт, дітей з різними вадами, людей похилого віку. Не один раз ми бачили сльози радості в їхніх очах. Серце не могло передати слова вдячності. Люди, заблукані в буденності, заново почали вірити у чудо Миколаївської ночі, загорілись іскорки надії, любові та доброти у їхніх серцях. Цього року Миколай відвідав понад 300 домівок парафії Покрова Пресвятої Богородиці. Помічники-ангелята завзято допомагали Святому. Праця була клопіткою, проте дуже приємною.
Небесна канцелярія Святого Миколая щиро дякує всім, хто допоміг принести радість у кожну домівку і помножити її у сотні разів. Дякуємо спонсорам, що допомогли з подарунками, дякуємо нашим шоферам, які возили на своїх "санях" Святого Миколая і всім-всім, хто прилучився до акції "Стань човником добра у день Святого Миколая".

Празник ап. Андрія Первозванного
13 грудня 2009 р. Б. храм св. ап. Андрія Первозванного у м. Самборі "відсвяткував" десятилітній ювілей від часу посвячення. Саме 10 років тому в цей празник Владика Самбірсько-Дрогобицький Юліян (Вороновський) звершив посвячення цього Божого Дому.
Після богослужінь юнаки та дівчата старшого шкільного віку, які є активними учасниками Молодіжного братства Покрови Пресвятої Богородиці, представили Андріївські вечорниці. Присутні парафіяни та гості мали змогу попити гарячого чаю, спожити канапку і пригоститися печивом.

Семінар "Богослов'я ікони"
З 14 листопада по 5 грудня щосуботи при церкві Покрова Пресвятої Богородиці у приміщенні молодіжного класу проводився семінар на тему "Богослов'я ікони". Мета семінару - розкрити красу та глибину східної ікони молодим людям, ознайомити з іконографією нашого обряду. Висвітлюються наступні теми:
Історія та значення ікони;
Ікона Христа-Пантократора (Вседержителя);
Іконографія Пресвятої Трійці та ангельських сил;
Празничні ікони.

Празник Покрова Пресвятої Богородиці
Молодіжне братство активно долучилося до організації та проведення празника Покрови Пресвятої Богородиці. Вони допомогли підготувати каплицю та собор до свята, як і щорічно провели нічні чування: Сім мечів болю Марії, Ісусову молитву, Акафіст до Богородиці, Хресну Дорогу, тримали хоругви та організували концерт.

Зустріч Архиєпископа Кирила Васила
1 жовтня 2009 р.Б. у приміщенні головного корпусу Дрогобицького педагогічного університету ім.І.Франка відбулася зустріч Архиєпископа Кирила Васила, секретаря Конгрегації Східних Церков у Римі зі студентами і працівниками університету. На зустрічі були присутні владика Юліан Вороновський, єпископ-помічник єпархії Ярослав Приріз, капелан університету о.Олег Кекош, декан Дрогобицький о.Іван Паньків, голова комісії у справах молоді о.Василь Поточняк, прес-секретар єпархії о.Олег Чупа, ректор університету Валерій Скотний, викладачі та студенти. Обговорювалися питання співпраці з навчальними закладами Італії, обмін студентами, висувалися пропозиції. Відбулося ознайомлення зі спільнотами студентської молоді.Наше молодіжне братство гідно представила студентка романо-германської філології Наталя Кіт та спільноту "Віра і Світло" її провідниця, студентка соціально-гуманітарного факультету Леся Візняк.

Поїздка до Кракова
22 квітня вже вкотре була організована поїздка дітей англомовної катехитичної школи, їхніх батьків, а також молоді та осіб неповносправних до Кракова. Паломники мали змогу відвідати багато святих місць: Санктуаріум Божого Милосердя, побувати в Ченстохові на Ясній Горі та Вадовіцах, де народився Іван Павло ІІ. Незабутні враження залишились від самого Кракова, його архітектурних памяток, храмів та атмосфери.
Дякуємо Богові за ще одну можливість побувати у таких чудових місцях.