духовно-інтелектуальна мандрівка

Зустріч зі стінами УКУ

11 червня 2014 року учні старшої групи катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького відвідали Український Католицький Університет у м.Львів.

Метою відвідин стало ознайомлення із навчально-виховним процесом, його особливостями, атмосферою самого закладу. Учні побували в головному корпусі, ознайомилися із бібліотекою, відвідали кафедру загальної та соціальної педагогіки, катехитично-педагогічний інститут, центр "Емаус", де радо їх зустріла та розповіла про діяльність центру Крістіна Оріяк де Англеш з Франції - голова "Емаусу" - центру духовної підтримки осіб з особливими потребами.

Наступним кроком були відвідини філософсько-богословського факультету, де у стінах каплиці всі разом молилися Ісусовою молитвою, та історичного факультету. Із діяльністю історичного факультету учнів ознайомила п.Оксана Винниченко, заступник декана гуманітарного факультету. Кожен відчув теплоту та родинну атмосферу цього надзвичайного закладу, відкритість до всіх, хто переступає його поріг.

Мандрівка також доповнилась відвідинами Собору Св.Юра. На цьому місці нас радо зустріла і провела екскурсію Голова Патріаршої Комісії у справах освіти і виховання с.Христофора (Буштин). Учні побували у крипті, помолились та ознайомилися із різними куріями нашої Церкви, зокрема побували у стінах Патріаршої Комісії у справах освіти і виховання. С.Христофора створила щиру та теплу атмосферу, запросивши всіх за стіл і почастувавши солодощами. Вона розповіла про особливості їхньої комісії, ознайомилася із учнями та їхніми намірами щодо майбутнього, заохотила до життя з Богом.

Перед від'їздом до Самбора учні виявили бажання зайти у храм св.Ольги і Єлизавети. Там, щиро подякували Богові за гарно проведений день, а також мали змогу піднятись на найвищу вершину храму та споглядати з висоти небес красу рідного Львова. 

Ця поїздка збагатила усіх як інтелектуально, так і духовно. Дякуємо Богові за це!