християнський табір

"Дорогою добра та краси"

У Самборі при соборі Покрову Пресвятої Богородиці 20-24 липня відбувся літній християнський дитячий табір "Дорогою добра та краси"

У таборі взяли участь 50 дітей від 6 до 12 років. Початок роботи «Дороги правди і краси» благословив отець Дмитро Сенейко. З молоддю займалася катехит Надія Гавриляк, залучаючи до проведення заходів директора катехитичної школи імені А. Шептицького Вікторію Марко, аніматорів із Самбірської молодіжної організації УМХ, студентів семінарії.

Для молоді була розроблена відповідна програма відпочинкових  заходів. Діти, зокрема, щодня брали участь у ранковому Богослужінні у соборі, приймали Пресвяту Євхаристію, а потім займалися згідно із планом роботи. А це – бесіди на релігійну тематику, різноманітні ігри, пізнавальні вікторини, творчі конкурси, екскурсії Самбірщиною та сусідніми районами.

Хочемо щиро подякувати п.Зеновії Мурайко, яка вкотре годувала дітей смачним обідом щодня. Діти та молодь парафії присвоїли цій великодушній та жертовній жінці звання "Годувальниця парафії", а кафе "Лагуна", де діти обідали, отримало титул "Християнського кафе".

Дякуємо усім, хто долучився до проведення табору.