Катехитична школа

Відкриття навчального року

В суботу, 19 вересня 2015 року Божого відбулось урочисте відкриття навчального року у катехитичній школі імені миторополита Андрея Шептицького, яка діє на нашій парафії.

 

 Урочистість розпочалась дитячою Святою Літургією, яку очолив настоятель храму о.Володимир Коркуна у співслужінні з іншими отцями та з дитячо-юнацьким хором "Oramus", керівник-катехит Марія Герасимлюк. Під час Служби Божої діти спільно із батьками змогли приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

По закінченню Літургії відбувся чин благословення дітей на успішний новий навчальний рік. Отець Володимир звершив над дітками молитву благословення на добре навчання, окропив їх свяченою водою. Також отець привітав всіх з початком навчального року та побажав Божої допомоги в навчанні та праці, подальшого розвитку та процвітання, і наголосив, що діти - це майбутнє нашої Церкви. На завершення настоятель висловив вдячність катехитам за їхню працю над християнським вихованням дітей та молоді.

Опісля п.Вікторія Марко, директор катехитичної школи імені митрополита Андрея Шептицького, звернулася зі словом до батьків, наголосивши на важливості християнського виховання та катехизації дітей, ознайомила із навчально-виховними планами на цей рік, підвела підсумки минулого року.

На завершення батьки спільно з катехитами пригостили дітей та гостей свята смачними домашніми випічками та різноманітними смаколиками.

Марія ГЕРАСИМЛЮК,

катехит