"Миколай, ти до нас завітай..."

19 грудня християнська Україна святкувала день Святого Миколая Чудотворця. День Святого Миколая має релігійне коріння і традиції святкування, вироблені в народі століттями. Це - наше свято, добре і щасливе, яке єднає всіх нас в єдину і велику українську родину!

Усе життя св.Миколая - це нескінченні благодіяння і чудеса. Він швидко з'являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто просить його допомоги і заступництва від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов'ю до  ближнього. Навіть смерть не перервала його благодатних справ, його чудеса звершаються й понині.

 

Не оминув святий Миколай й нашої парафії собору Покрова Пресвятої Богородиці. Молодіжне братство та учні катехитичної школи вкотре стали помічниками Святого, рознісши солодкі дарунки потребуючим нашої парафії. Щиро вдячні усім людям, які допомогли у реалізації благодійної акції!

Напередодні дня Святого Миколая, після Вечірньої з Литією, на наших парафіян та дітей очікувала пригоовлена батьками з спільноти "Кана Галилейська" чарівна казка. На початку виступив дитячо-юнацький хор "Oramus"(керівник - Марія Герасимлюк), виконавши "Пісню про Миколая" (сл. та муз. Л.Горової), "Миколай, Миколай, ти до нас завітай" (сл. та муз. І.Шевчук). Після концерту святий Миколай роздав подаруночки діточкам.

Протягом святкового дня майстернею "Дар" було приготовано ярмарку, кошти вилучені з якої, підуть на розвиток майстерні.

Віримо, що святий Миколай завітав до кожної домівки і сповнив великою радістю всіх українських дітей.

Молимося, щоб святий Миколай завітав до кожної домівки та серця, злагоду й благополуччя, велику духовну благодать, здоров'я і щасливу долю, оберігав всіх нас протягом всього життя.