Шлях до світлого Воскресіння Христового

Молодіжна Хресна дорога та зустріч з молоддю   


8 квітня 2016 р.Б. молодь м.Самбора мала чудову нагоду поглибити свої знання та відновитись у Святому Дусі. До нас завітали гості - студенти богословського факультету та кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського Католицького Університету.

Студенти провели співану Хресну Дорогу та незабутній тренінг з молоддю на тему Довіри.

 

Перше знайомство розпочали із цікавої та інтерактивної гри, де кожний відчув себе допитливим та потрібним. Праця в групах налагодила ще тісніший зв'язок між учасниками, які в прямому сенсі слова "підставляли плече" своєму ближньому.

Цю теплу і радісну атмосферу зігрів гарячий і солодкий чай, молодь і студенти мали нагоду не тільки підкріпитися на силах, а ще й скріпити нову дружбу та налагодити контакти.

Основна частина тренінгу вимагала чималих зусиль розумових здібностей. Цікаве завдання кинуло виклик молодим людям, перед яким ніхто не здався, а гідно впорались із поставленою ціллю.

На закінчення студенти і молодь радісно дякували одні одним та пообіцяли знову зустрітися. Слава Господу за цю чудову зустріч, яка підтримала нас на цьому великопосному шляху до світлого дня Христового Воскресіння!