Дитяча мега-ярмарка

День радості для дітей

У неділю 29-го травня на території Прокатедрального храму Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди Дня Дитини та завершення навчального року відбулася мега-ярмарка для дітей парафії, зокрема для учнів катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького.

 

Святкування розпочалось Святою Літургією, яку очолив сотрудник парафії о.Флор Дашинич. Діти взяли участь у Святих Таїнствах Сповіді і Пресвятої Євхаристії, а вкінці Літургії - отримали благословення через окроплення святою водою та молитву на благословення дітей.

На території собору на дітей чекав смачний борщ, яким пригостила усіх п.Зеновія Мурайко, канапки та солодощі, приготовлені нашими щедрими батьками. Наситившись духовною та тілесною їжею, усі діти пройшли реєстрацію та приступили до ярмарки.

Тут варто роз'яснити, в чому ж полягала суть ярмарки. Впродовж навчального року (2015-2016) учні катехитичної школи мали змогу заслужити собі певну кількість ангеликів, які вони отримували за присутність на заняттях, за активність, виконане домашнє завдання, участь у парафіяльних гуртках та інших заходах. Отримані ангелики дали їм змогу взяти участь у різних майстер-класах, які відбувались на ярмарці, а власноруч зроблені вироби - взяти з собою додому чи просто комусь подарувати.

Майстер-класи розцінювались в певну кількість ангеликів. Діти мали змогу брати участь у бансах, body-art, виготовляти "солодкі" серця, нимисто із солодких гудзиків, свічки з вощини, вироби з ізонитки, сережки, вироби з паперових тарілочок, куміхімо, фетрові вироби, малювати пальчиками, розмальовувати гіпсові фігурки та ін. Для дітей був також облаштований ігровий майданчик. Радості дітей не було меж!

До організації заходу було залучено близько 30 осіб: молодь з УМХа та братства Покрови Пресвятої Богородиці, батьки та всі небайдужі парафіяни. Ініціатором та організатором заходу була катехит Надія Гавриляк. Щиро дякуємо Вам усім за підтримку та допомогу! Сподіваємось, що цей захід стане чудовою щорічною традицією!

Відгуки батьків

Чудове свято День Дитини 29. 05. 2016 відбулося у соборі Покрови Пресвятої Богородиці м Самбора! Дуже велике дякуємо всім катехитам (Вікорії Марко; Надії Гавриляк) і всім організаторам і батькам цього свята!!!! (Людмила Бура)

В цю неділю 29.05.2016 року на подвір*ї собору Покрова Пресвятої Богородиці нашими чудовими катехитами, молоддю, аніматорами був проведений ярмарок з майстер-класами для дітей, розвагами, смачним та духовним частуванням. Ми з дітьми робили свічечки власними руками, сережки для мами і бабусі, а також "смачні сережки" з печива-гудзиків для дідуся. Брали участь в бансах (танцях для дітей та молоді), забавах. Ціни цьому просто немає!!! (Оленка Сенейко-Парійчук)