Ми вдячні Богові за маму

Парафіяльне свято

"Ми вдячні Богові за маму" - під такою назвою з нагоди завершення навчального року у дитячій школі "Зернятко" імені Блаженної Йосафати Гордашевської 26 травня при Соборі Покрови Пресвятої Богородиці (м. Самбір) відбулося родинне свято.

 На зустріч у вишиванках йшли цілими сім’ями. Свято розпочалося з благословення, яке уділив усім присутнім о.Дмитро Сенейко, та спільною молитвою батьків, дітей і вчителів. Вихованці школи дякували Богові за своїх матерів, бабусь, за їх золоті руки і безмежно люблячі серця. Вони розповідали вірші, співали пісні, танцювали для своїх найрідніших. Особливу подяку діти і вчителі склали Небесній Неньці. "Радуйся, Маріє" - пісня, яка прозвучала у виконанні вчителів, катехитів і священика. У повчальній інсценізації "Рахунок для мами" взяли участь мама Тетяна і син Данилко Кеба. Всіх присутніх зворушив вірш "Проводжала мама сина на війну..." у виконанні мами п.Ганни Чернихевич. Піснею-молитвою "За живих і чужих" усі присутні вшанували матерів Небесної Сотні та матерів, чиї сини загинули за Неньку-Україну. «Пошли, Боже, нашим дітям здоров’я, миру, любові, милосердя...» - так розпочалась молитва матерів, які передавали з рук в руки запалену свічку, бажаючи своїм "зерняткам" гарної долі і Божого благословення. Діти дарували мамусям і бабусям вітальні листівки, виготовлені власноруч, і запросили їх на "Мамин вальс". За гарну поведінку та успіхи у навчанні діти школи "Зернятко" були нагороджені грамотами і медалями. Завершилось свято молитвою до блаженної Йосафати і піснею "Ласками багата".

Нехай всещедрий Господь благословить наших дітей на літній відпочинок, щоб з новими силами та натхненням повернулись у домівку так любленої ними школи «Зернятко»!