Дитячий табір "Милосердні як Отець"

«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя»

З 18 по 23 липня в соборі Покрова Пресвятої Богородиці відбувся дитячий табір для дітей катехитичної школи під назвою «Милосердні як Отець».

 День починався з ранкової зарядки та Літургії, після якої всі групи, а їх було 6, йшли в свої класи для катехизації, яка  базувалася на темі милосердя, а там вже і цікаві ігри, і майстер-класи та цікаві театралізовані дійства від аніматорів табору. Саме ці сценки носили  в собі основний зміст, який хотіли донести організатори. На сцені двічі в день з’являлися 5 молодих людей, які вирушили на пошуки витоку Джерела Милосердя, щоб повернути воду в селище. А там  захоплюючі пригоди і цікаві завдання.

Після обіду всіх чекало продовження сценки, різноманітні цікаві майстерки, Великі Ігри та футбол.

Так інтенсивно пройшов тиждень у християнському таборі «Милосердні як Отець». А наприкінці тижня діточки разом з аніматорами вирушили у мандрівку в монастир св.Онуфрія в с.Лаврів, де мали чудовий пікнік, екскурсію стародавнім храмом, спортивні ігри та Велику Гру, яка базувалася на історії монастиря. Так, відпочивши і набравшись сил, вирушили додому.

Тиждень минув на славу Божу, в останній день табору всі обмінювались листівками, плакатами та обіцяли повернутися наступного року.