Родинна вечірка - прощання із Старим 2018 роком

         30 грудня ми на Парафії прощались із Старим роком.

Так, так, у радісній та дружній спільноті дорослі, молодь та діти гарно провели час, дякуючи Богу за всі Ласки та дари, які Він зсилає на своїх дітей! 

 З Богом в Новий 2019 рік! 

Детальніше: Родинна вечірка - прощання із Старим 2018 роком

Літній молодіжний табір в с. Довге-Гірське

Найтепліша та найдовгоочікуваніша пора року - це, звичайно ж, літо. Влітку вся природа живе на повну силу, хочеться відпочивати і відвідувати нові місця. Від 8 до 15 липня 2017 року Божого молодь нашої катехитичної школи разом з молоддю катехитичної школи храму Різдва Пресвятої Богородиці мали можливість поїхати в табір у мальовниче село Довге Гірське, що знаходиться неподалік с. Східниця.

Детальніше: Літній молодіжний табір в с. Довге-Гірське 

Християнський літній табір «Великого бажайте!»

    Під таким гаслом розпочався щорічний парафіяльний дитячий табір при нашому Соборі. Тема першого таборового дня - "Радійте і веселіться, бо нагорода ваша велика на небі" (Мт 5, 12).            Отримавши благословення на Святій Літургії та ознайомившись із правилами табору, і звісно ж, смачно поснідавши, усі приступили до праці в групах. Аніматори підготували цікаві інтерактиви та веселі ігри.

Детальніше: Християнський літній табір «Великого бажайте!»

Вишкіл аніматорів. День 2.

   У суботу, 17 червня 2017 р. Б. відбувся черговий тренінг для аніматорів у Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

    Дощовий день не завадив аніматорам-початківцям завітати на цей вишкіл. Темою заходу стала важлива складова роботи кожного аніматора - "Команда, праця в команді".

    Тренінг традиційно розпочався із молитви.

 

Детальніше: Вишкіл аніматорів. День 2.

Молодіжна щорічна проща до Билич


    Ось і настала літня пора: пора піших прощ, тепла і багато сонця. Не оминули ми своєю увагою і цьогорічну молодіжну пішу прощу, яка вирушила 10 червня 2017 р. Б. до Чудотворної ікони Билицької Божої Матері.

Детальніше: Молодіжна щорічна проща до Билич

Вишкіл аніматорів

Дуже енергійно, весело та жваво було у нас в Соборі 03 червня 2017 р. Б., а все через те, що розпочався Вишкіл аніматорів-День 1.

Отож, на запрошення директора катехитичної школи, до Самбору приїхала Мар’яна Дмитрів, яка і провела тренінг на тему «Публічний виступ». Молодь мала змогу активно прилучитися до створення нових ідей, здобула знання про хитрощі поводження себе на публіці, а також сама взяла участь в особистому представленні. Дуже дякуємо Богу та всім учасникам вишколу за активну участь та з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі, яка відбудеться 17 червня 2017 р. Б.

 

Детальніше: Вишкіл аніматорів

Великий Ярмарок 28 травня 2017

Ось уже вдруге поспіль відбувається ВЕЛИКИЙ ЯРМАРОК на території нашого Собору. Цього року він проводився у неділю - 28 травня 2017 р. Б., організатором якого була катехитична школа ім. митр. Андрея Шептицького.


Детальніше: Великий Ярмарок 28 травня 2017

Разом святкуємо Воскресіння у Шевченківському Гаю

«Перемагаймо любов’ю» - під таким гаслом проходив 5 фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», на якому побували діти та батьки нашої катехитичної школи. Фестиваль відбувався у Провідну неділю, 23 квітня 2017 р. Б. в Шевченківському Гаю в місті Лева. 

Розпочалося наше святкування з Архиєрейської Літургії, яку очолив владика Ігор Возняк.

Детальніше: Разом святкуємо Воскресіння у Шевченківському Гаю

Воскресення Христове

          У день Світлого

празника Христового Воскресіння, 16 квітня 2017 р. Б. владика Григорій Комар,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ у нашому Соборі очолив Урочисту Божественну Літургію. Владика Григорій разом із священнослужителями освятив артос та привітав вірних із Святом, які так чисельно заповнили храм Божий.

Детальніше: Воскресення Христове

Чин омивання ніг в Чистий Четвер

         У Чистий четвер,13 квітня 2017 р. Б., владика Григорій Комар,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ у нашому Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м.Самбора відслужив Вечірню з Літургією св. Василія Великого та здійснив Чин омивання ніг. 
          У своєму пастирському слові владика Григорій пригадав, що на Тайній Вечері Ісус залишив своїм апостолам два найглибших таїнства Нового Завіту: Тайну Пресвятої Євхаристії, яка є вершиною богослужіння та Таїнство священства, ділячись зі своїми учнями тим вічним священством, яке Він приніс з небес на землю.

Детальніше: Чин омивання ніг в Чистий Четвер

Пам'ятки історії та культури Самбора

Омелян Леськів - культуролог, краєзнавець, вчитель, член Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» - став черговим гостем Християнської порадні, яка діє при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської. Зустріч відбулася 23 березня в храмі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора та носила назву "Пам'ятки історії та культури Самбора - важливі засоби духовного і патріотичного виховання дітей".

 

Детальніше: Пам'ятки історії та культури Самбора

Молодіжна Хресна Дорога


Близько півсотні старшокласників Самбора разом із вчителями християнської етики зібралися на Молодіжну Хресну Дорогу, яку проводила п. Любов Войтко - Голова 
Комісії освіти і виховання СДЄ УГКЦ в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської.

Детальніше: Молодіжна Хресна Дорога

Запусти

А в нас ЗАПУСТИ 
Для кожного християнина, запусти - це особливий момент перед початком Великого посту. Адже саме вони є справжньою українською традицією, яку започаткували ще наші предки. Ця практика в нашому народі була виплекана віками і допомагала українцям благоговійно увійти у Великий піст. 

Детальніше: Запусти

Як Нам Добре Разом

Надзвичайно тепло, позитивно та радісно відбувалася зустріч "Добра слава - другий спадок", що була організована в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської (парафія Покрова Пресвятої Богородиці міста Самбора, УГКЦ).

Детальніше: Як Нам Добре Разом

Різдвяна рукавичка

«Різдвяна рукавичка» - під такою назвою 13-14 лютого 2017 року відбулося чудове дійство-свято – прощання з колядою в дитячій школі «Зернятко» імені бл. Йосафати Гордашевської при Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

Детальніше: Різдвяна рукавичка

Гріхи проти Святого Духа

Вже неодноразово мені щастить бувати на духовних бесідах отця Миколи Витівського і кожного разу я захоплена його харизматичністю, життєвою мудрістю, вмінням доступно подавати складний матеріал, жвавістю викладу та відмінним почуттям гумору. 
"Гріхи проти Святого Духа" - саме так називалася зустріч, організована в рамках діяльності Християнської Порадні при Дитячій школі "Зернятко" (парафія Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбір), що відбулася 16 лютого та зібрала рекордну кількість слухачів. 

Детальніше: Гріхи проти Святого Духа

Довгоочікувана поїздка до музею

І досі віє теплом і радістю від диво-мандрівки, в якій побували наші юні таланти з гуртка «Малюнки на склі» при катехитичній школі ім. митр. Андрея Шептицького зі своїми друзями.
Відправилися ми в подорож 03 лютого 2017 р. Б. до гостинного Львова, який таки вміє дивувати! Вже, в Таємній Аптеці, відчувалася казкова атмосфера, бо там ми побачили ікону «Ісус Христос – Аптекар» та поділилися з нами рецептом пігулок довголіття та щастя, а ще ми склали присягу про те, що від сьогодні будемо турбуватися про своє здоров’я, як фізичне так і духовне.  

Детальніше: Довгоочікувана поїздка до музею

Наша перша Виставка – Ярмарок на склі

У неділю -29 січня 2017 р. Б. відбулася наша перша «Виставка - Ярмарок» дитячих робіт на склі, на якій було представлено близько 50 картинок та 15 розфарбованих стаканчиків. Запрошені гості та учасники мали зможу оцінити творчі роботи наших юних художників, зігрітись теплим чаєм та взяти участь у лотереї – розіграші цінних подарунків. 
Щиро дякуємо батькам катехитичної школи за присутність та активну участь. Зібрані кошти з виставки будуть спрямовані на проведення поїздки до Національного музею ім. митр. Андрея Шептицького у Львові.

Детальніше: Наша перша Виставка – Ярмарок на склі

Зимова мандрівка учнів катехитичної школи.

 

20 січня 2017 р. Б. учні катехитичної школи, а саме – переможці вікторини «Що? Де? Коли?» та їхні друзі вирушили у мандрівку до зимового Львова. Поїздка видалася напрочуд різноманітною та цікавою. Адже, кожний з учасників мав нагоду продемонструвати свої вміння кататися на ковзанах, відвідати Кінопалац, а головне – взяти участь у Божественній Літургії. 

Детальніше: Зимова мандрівка учнів катехитичної школи.