Разом святкуємо Воскресіння у Шевченківському Гаю

«Перемагаймо любов’ю» - під таким гаслом проходив 5 фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», на якому побували діти та батьки нашої катехитичної школи. Фестиваль відбувався у Провідну неділю, 23 квітня 2017 р. Б. в Шевченківському Гаю в місті Лева. 

Розпочалося наше святкування з Архиєрейської Літургії, яку очолив владика Ігор Возняк.

Детальніше: Разом святкуємо Воскресіння у Шевченківському Гаю

Воскресення Христове

          У день Світлого

празника Христового Воскресіння, 16 квітня 2017 р. Б. владика Григорій Комар,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ у нашому Соборі очолив Урочисту Божественну Літургію. Владика Григорій разом із священнослужителями освятив артос та привітав вірних із Святом, які так чисельно заповнили храм Божий.

Детальніше: Воскресення Христове

Чин омивання ніг в Чистий Четвер

         У Чистий четвер,13 квітня 2017 р. Б., владика Григорій Комар,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ у нашому Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м.Самбора відслужив Вечірню з Літургією св. Василія Великого та здійснив Чин омивання ніг. 
          У своєму пастирському слові владика Григорій пригадав, що на Тайній Вечері Ісус залишив своїм апостолам два найглибших таїнства Нового Завіту: Тайну Пресвятої Євхаристії, яка є вершиною богослужіння та Таїнство священства, ділячись зі своїми учнями тим вічним священством, яке Він приніс з небес на землю.

Детальніше: Чин омивання ніг в Чистий Четвер

Пам'ятки історії та культури Самбора

Омелян Леськів - культуролог, краєзнавець, вчитель, член Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» - став черговим гостем Християнської порадні, яка діє при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської. Зустріч відбулася 23 березня в храмі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора та носила назву "Пам'ятки історії та культури Самбора - важливі засоби духовного і патріотичного виховання дітей".

 

Детальніше: Пам'ятки історії та культури Самбора

Молодіжна Хресна Дорога


Близько півсотні старшокласників Самбора разом із вчителями християнської етики зібралися на Молодіжну Хресну Дорогу, яку проводила п. Любов Войтко - Голова 
Комісії освіти і виховання СДЄ УГКЦ в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської.

Детальніше: Молодіжна Хресна Дорога

Запусти

А в нас ЗАПУСТИ 
Для кожного християнина, запусти - це особливий момент перед початком Великого посту. Адже саме вони є справжньою українською традицією, яку започаткували ще наші предки. Ця практика в нашому народі була виплекана віками і допомагала українцям благоговійно увійти у Великий піст. 

Детальніше: Запусти

Як Нам Добре Разом

Надзвичайно тепло, позитивно та радісно відбувалася зустріч "Добра слава - другий спадок", що була організована в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської (парафія Покрова Пресвятої Богородиці міста Самбора, УГКЦ).

Детальніше: Як Нам Добре Разом

Різдвяна рукавичка

«Різдвяна рукавичка» - під такою назвою 13-14 лютого 2017 року відбулося чудове дійство-свято – прощання з колядою в дитячій школі «Зернятко» імені бл. Йосафати Гордашевської при Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

Детальніше: Різдвяна рукавичка

Гріхи проти Святого Духа

Вже неодноразово мені щастить бувати на духовних бесідах отця Миколи Витівського і кожного разу я захоплена його харизматичністю, життєвою мудрістю, вмінням доступно подавати складний матеріал, жвавістю викладу та відмінним почуттям гумору. 
"Гріхи проти Святого Духа" - саме так називалася зустріч, організована в рамках діяльності Християнської Порадні при Дитячій школі "Зернятко" (парафія Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбір), що відбулася 16 лютого та зібрала рекордну кількість слухачів. 

Детальніше: Гріхи проти Святого Духа

Довгоочікувана поїздка до музею

І досі віє теплом і радістю від диво-мандрівки, в якій побували наші юні таланти з гуртка «Малюнки на склі» при катехитичній школі ім. митр. Андрея Шептицького зі своїми друзями.
Відправилися ми в подорож 03 лютого 2017 р. Б. до гостинного Львова, який таки вміє дивувати! Вже, в Таємній Аптеці, відчувалася казкова атмосфера, бо там ми побачили ікону «Ісус Христос – Аптекар» та поділилися з нами рецептом пігулок довголіття та щастя, а ще ми склали присягу про те, що від сьогодні будемо турбуватися про своє здоров’я, як фізичне так і духовне.  

Детальніше: Довгоочікувана поїздка до музею

Наша перша Виставка – Ярмарок на склі

У неділю -29 січня 2017 р. Б. відбулася наша перша «Виставка - Ярмарок» дитячих робіт на склі, на якій було представлено близько 50 картинок та 15 розфарбованих стаканчиків. Запрошені гості та учасники мали зможу оцінити творчі роботи наших юних художників, зігрітись теплим чаєм та взяти участь у лотереї – розіграші цінних подарунків. 
Щиро дякуємо батькам катехитичної школи за присутність та активну участь. Зібрані кошти з виставки будуть спрямовані на проведення поїздки до Національного музею ім. митр. Андрея Шептицького у Львові.

Детальніше: Наша перша Виставка – Ярмарок на склі

Зимова мандрівка учнів катехитичної школи.

 

20 січня 2017 р. Б. учні катехитичної школи, а саме – переможці вікторини «Що? Де? Коли?» та їхні друзі вирушили у мандрівку до зимового Львова. Поїздка видалася напрочуд різноманітною та цікавою. Адже, кожний з учасників мав нагоду продемонструвати свої вміння кататися на ковзанах, відвідати Кінопалац, а головне – взяти участь у Божественній Літургії. 

Детальніше: Зимова мандрівка учнів катехитичної школи.

8 січня 2017року.

У свято Собору Пресвятої Богородиці і св. Йосифа Обручника владика Ярослав Приріз,правлячий архиєрей Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ очолив Святу Літургію у Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора 8 січня 2017року.Детальніше: 8 січня 2017року.

Зимові реколекції для молоді

Лаврівський монастир св. Онуфрія 23-25 грудня р. Б. прийняв під свою опіку молодь Собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора. У ці дні тут для хлопців і дівчат відбулися молодіжні реколекції «Дорогою Різдва». Їх проводили бр. Андрій Кітик та катехит Надія Гавриляк.

 

Детальніше: Зимові реколекції для молоді 

Більше ніж приємність

 poradnya

Делікатну тему статевих стосунків не побоявся порушити священик Дмитро Сенейко під час зустрічі, що відбулася 23 грудня в рамках діяльності Християнської порадні, що діє при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської (парафія Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора, УГКЦ)

Детальніше: Більше ніж приємність

Вікорина "Що? Де? Коли?"


На днях, а саме 03 грудня 2016 р. б. в м. Дрогобичі відбулася єпархіальна вікторина
«Що? Де? Коли?»,
присвячена закінченню року Божого милосердя, під назвою «Милосердні, як отець». 

 

Детальніше: Вікорина "Що? Де? Коли?"