Більше ніж приємність

 poradnya

Делікатну тему статевих стосунків не побоявся порушити священик Дмитро Сенейко під час зустрічі, що відбулася 23 грудня в рамках діяльності Християнської порадні, що діє при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської (парафія Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора, УГКЦ)

 

Зустріч носила назву "Більше, ніж приємність. Божий дар статевих стосунків" та повністю їй відповідала. Ключовою думкою бесіди був Божий погляд на статевість, роздуми про те, чи сучасна людина користується таким же сприйняттям, що їй в цьому перешкоджає та що подружжя може робити в своїй щоденності, щоб їхня близькість відповідала задуманій Творцем вищості. Ієрей Дмитро чітко окреслив критерії, за якими кожен для себе може безпомилково визначити, чи відповідає та чи інша статева поведінка Божому плану єднання, росту подружжя в любові, чи, навпаки, руйнує, вихолощує почуття, віддаляє один від одного та від Господа.

Не поспішали цього разу учасники заняття додому - задавали запитання, ділилися досвідом, дискутували, розповідали анекдоти. Дякуємо ведучому зустрічі за творчий підхід, відвертість, доступність поданого матеріалу!

Вже традиційними для такого формату зустрічей стали спільна молитва на початку та на завершення семінару, частування печивом та чаєм, довірливі бесіди, щирі запитання та чіткі відповіді лектора.

Ініціатори Християнської порадні вдячні Богу, Який веде їх спільну справу, моляться, щоб порадня стала місцем радості, миру, наповнення, зцілення сердець та Його прослави. Благослови, Боже, нас на нові звершення в Новому, 2017 році Божому!

Запрошуємо всіх до нашої родини!!