Зимові реколекції для молоді

Лаврівський монастир св. Онуфрія 23-25 грудня р. Б. прийняв під свою опіку молодь Собору Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора. У ці дні тут для хлопців і дівчат відбулися молодіжні реколекції «Дорогою Різдва». Їх проводили бр. Андрій Кітик та катехит Надія Гавриляк.

 

17 молодих людей відгукнулись на пропозицію провести три дні у спілкуванні з Богом, отцями-монахами, реколектантами та один з одним.

Програма реколекцій передбачала Літургію, Вечірні, Часи, ранкові та вечірні молитви, чування, 7 катехитичних наук, інтерактивні методи, цікаві ігри та призи.
Не обійшлось і без приємних моментів. У суботу своє п’ятнадцятиріччя святкувала чарівна дівчина. Вітання, оклики, обійми та несподіванки лунали цього вечора, а солодкі тортики смакували як вдома.

Попри холод, який закрадався в монастирські келії, учасники реколекцій пережили тепло радісного спілкування з Богом і друзями. Час духовного приготування Різдва завершився Молебнем до Богородиці, після якого всі повернулися додому, надіючися ще не раз зустрітися в дружному колі навколо Христа.

Відгуки наших учасників:

"Насамперед висловлюю щиру подяку організаторам за запрошення, терпіння, розуміння та проявлену братерську/сестринську любов. Проведений час на реколекціях пройшов не лише весело, жартівливо, в хорошому колі людей, а й також він був просякнутий атмосферою святості, спілкуванням із Богом, пізнанням Його слова та утвердженням в серцях присутніх. Ігри, молитви та навчання, гармонійно поєднані між собою не давали часу нудьгувати жодної секунди, а задавали бадьорості, радості, наснаги у катехитичному навчанні та духовному зростанні. Було надзвичайно легко та приємно провести ці дні із Вами. Переконаний, що кожен учасник повернувся із незабутніми враженнями та іскрою пізнання та розуміння чогось такого важливого, що буде зростати у серці.
Нехай Господь рясно благословить Вас та Вашу діяльність." (Євген, 26 р.)

 

"Дякую Богу за можливості і за людей! Ось, що я хочу сказати після неймовірних триденних реколекцій в монастирі св.Онуфрія в с.Лаврові.Саме ці реколекції стали для мене особливими...Незважаючи на умови, які спочатку ми прийняли дуже негативно, я хочу сказати, що по закінченню реколекцій я була готова залишитися там на ще довгий час Я навчилася дуже багато, побачила речі, які ніколи не замічала. Вийшло так, що під час реколекцій випав мій День Народження і це був один з найкращих моїх днів народжень, які в мене були. І я зрозуміла ще дуже важливу річ: не місце красить день народження і не дорогі подарунки, а люди. Дякую Богу за всіх людей, які є на моєму шляху! Дякую за радість, яку Ти мені посилаєш через цих людей! Дякую за Твою безмежну любов до мене і всіх людей! Я щиро дякую нашим дорогим реколектантам за їхні старання, науки і терпеливість" (Андріана, 15 р.)
"Реколекції дуже сподобались. Насамперед вони для мене стали новим досвідом, я багато дізнався нового. Ми провели три дні в монастирі, в незвичних умовах і це було для усіх нас вперше. Ми провели цей час з користю, багато розважались і навчались, виготовляли майстер-класи, молились і багато часу перебували в молитві. Дякую брату Андрію і п.Наді за хороші спогади, новий досвід і разом приємно проведений час з Богом. З нетерпінням очікую наступних реколекцій! " (Андрій, 15 р.)

"Тема "Покликання" якраз актуальна в моєму житті зараз, але ми говорили не лише про це. І в багатьох моментах мені здавалось, що організатори говорять саме про мене. Пані Надя та брат Андрій вражали відкритістю та любов'ю до нас і ми полюбили їх взаємно. Це люди, які показали і довели нам, що не варто стидатись просити допомоги в Бога і своїх ближніх. Варто лише щиро покликати Бога і він прийде на допомогу! Велике спасибі ВАМ!" (Руслана, 17 р.)

"Дуже сподобались науки, ігри, я дізнався багато нового. Задоволений організованістю, і дуже вдячний пані Наді, та брату Андрію за приділений нам час." (Олег, 17 р.)