Зимова мандрівка учнів катехитичної школи.

 

20 січня 2017 р. Б. учні катехитичної школи, а саме – переможці вікторини «Що? Де? Коли?» та їхні друзі вирушили у мандрівку до зимового Львова. Поїздка видалася напрочуд різноманітною та цікавою. Адже, кожний з учасників мав нагоду продемонструвати свої вміння кататися на ковзанах, відвідати Кінопалац, а головне – взяти участь у Божественній Літургії. 

 

Все розпочалось о 07 ранку із зустрічі на вокзалі. Довга дорога до Львова вмить стала короткою, як тільки в рух пішли ігри та цікаві ребуси. Отримавши Боже благословення на Святій Літургії, та підкріпивши свої фізичні сили смачними канапками учасники мандрівки вирушили на зимовий каток «Медик». Чимало зусиль треба було прикласти новачкам, щоб навчитись стояти і їздити на ковзанах, без синців і падінь теж не обійшлось та це все не змогло затьмарити радості від катання. Після ковзанки учасників чекав Кінопалац із добрим мультфільмом «Співай». І дорослі і малі поринули в світ театру та музики. По завершенні всі вирушили на «Різдвяний Ярмарок» в центрі міста, де поласували гарячим шоколадом і тістечками.
День видався надзвичайноо цікавим і час пролетів непомітно. Щиро дякуємо всім учасникам та організаторам за цю незабутню подорож до Львова.