Довгоочікувана поїздка до музею

І досі віє теплом і радістю від диво-мандрівки, в якій побували наші юні таланти з гуртка «Малюнки на склі» при катехитичній школі ім. митр. Андрея Шептицького зі своїми друзями.
Відправилися ми в подорож 03 лютого 2017 р. Б. до гостинного Львова, який таки вміє дивувати! Вже, в Таємній Аптеці, відчувалася казкова атмосфера, бо там ми побачили ікону «Ісус Христос – Аптекар» та поділилися з нами рецептом пігулок довголіття та щастя, а ще ми склали присягу про те, що від сьогодні будемо турбуватися про своє здоров’я, як фізичне так і духовне.  


Набравшись сил та солодкого настрою в кафе, ми вирушили в Національний музей митр. А. Шептицького, де мали нагоду наповнитися Божою благодаттю від споглядання старовинних ікон XIII-XIV ст. Опісля побували в Кінопалаці на перегляді мультфільму «Балерина», який наповнив серця вірою у власні сили, стійкістю і витривалістю у досягненні своєї мети. 
Щиро дякуємо всім хто спричинився до цієї мандрівки – батькам, за пожертвувані кошти, дітям за участь та ентузіазм, а особливо п. Богдану Кілику за наданий транспортний засіб, який безпечно доставив всіх по домівках.
З позитивними емоціями і чарівним настроєм, що не полишав нас ні на мить, ми повернулися до рідного Самбору!!!