Як Нам Добре Разом

Надзвичайно тепло, позитивно та радісно відбувалася зустріч "Добра слава - другий спадок", що була організована в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської (парафія Покрова Пресвятої Богородиці міста Самбора, УГКЦ).

 

Гості Порадні - подружжя Ігоря та Любові ВОЙТКО - попри численні посади та досягнення в царині освіти, скромно повторювали, що вони - звичайнісінька сім'я, рядові вчителі та навіть дивувалися такою увагою до їхньої родини. Вони радо ділилися з присутніми досвідом подружнього щастя, прикрашаючи розповідь яскравою презентацією та численними жартами.

Золотою ниткою свідчення подружжя Войтків була їхня життєва впевненість у тому, що Бог - реально присутня, жива і діяльна Особа, Яку поселяємо в своє серце через Таїнства Церкви, а чеснотливим життям віддаємо Йому все більшу "територію". Пані Любов та пан Ігор закликали до призадуми над своїм земним призначенням, пропонували свої власні, вироблені з роками, сімейні традиції запрошення Бога в будні. "Ми щасливі, бо з нами - Бог!" - з неприхованою радістю демонструвало подружжя фото своєї родини.

"З Любою знаємося давно. Це надзвичайно світла та позитивна жінка. З особливим теплом та вдячністю згадую її підтримку добрим словом під час атестацій, спільні хвилювання під час вступу наших синів до духовної семінарії, сльози радості в день їхнього випускного, одруження та свячень. Захоплююся тим, як чудово Люба та Ігор доповнюють одне одне! Бажаю їм і надалі нести світло Любові всюди, де вони перебувають!" - такі теплі слова озвучила Віра Сенейко, а Омелян Леськів розкрив кілька прихованих фактів із життя героїв зустрічі та подарував їм, а також школі "Зернятка" вісник "Пластовий шлях".

Не захопитися подружжям Войтків неможливо: мудра і жартівлива пані Люба поруч зі стриманим та ерудованим паном Ігорем почуває себе в повній безпеці. Не дивно, що вони завжди разом. Дякуємо їм за візит та просимо Божого благословення для всіх їхніх творчих задумів!!

Запрошуємо до нашої родини!!