Запусти

А в нас ЗАПУСТИ 
Для кожного християнина, запусти - це особливий момент перед початком Великого посту. Адже саме вони є справжньою українською традицією, яку започаткували ще наші предки. Ця практика в нашому народі була виплекана віками і допомагала українцям благоговійно увійти у Великий піст. 


Ось і цього року, а саме 25 лютого наша молодь відсвяткувала цей особливий час з Богом. Все розпочалося з благословення о. Володимира Коркуни на Вечірній о 17.00 год. Опісля на всіх чекав солодкий стіл із смаколиками та гарячим чаєм. Свято продовжилось Великого грою - Квестом, в якій учасники, поділившись на команди, розпочали змагання. Переможцем стала команда "Коні Мустанги", які отримали у подарунок книжки Бруно Ферреро. 
Юнаки й дівчата мали також чудову нагоду послухати наповнену Господнім світлом науку о. Тараса Рисея. 
Не обійшлося і без бансів, ігор і зрештою українських танців, на які всі так очікували.
На завершення вечора ми, взявшись за руки, подякували Богові за чудовий вечір та передали іскру любові під час Ісусової молитви. Кожний присутній, йшов додому з піднесеним настроєм і подякою в серці. Не можна передати словами те щастя, яке відчував кожен, хто побував цього суботнього вечора на запустах. Слава Богу за все!