Молодіжна Хресна Дорога


Близько півсотні старшокласників Самбора разом із вчителями християнської етики зібралися на Молодіжну Хресну Дорогу, яку проводила п. Любов Войтко - Голова 
Комісії освіти і виховання СДЄ УГКЦ в рамках діяльності Християнської порадні при Дитячій школі "Зернятко" ім. бл. Йосафати Гордашевської.
 
 
"Любов Степанівна Войтко постійно
 впроваджує щось нове для нас. От і цього разу вона організувала Хресну Дорогу для молоді, яка кардинально відрізняється від традиційних.
 
Присутнім учням та вчителям було запропоновано поринути у внутрішні роздуми над словами та стражданнями Христа замість активної участі у молитві. Текст богослужіння був звернений до сучасної молодої особи, містив розуміння, підтримку та орієнтири, такі актуальні у буремні часи юнацтва.
 
Отець Микола Витівський звернувся до учасників Хресної Дороги із поясненням того, як сьогодні відрізнити правдиве добро і зло, як впізнати, котра любов є щирою і справжньою.
 
Учні гімназії наступного дня обговорювали те, що їх найбільше вразило під час запропонованої молитви та розважань. Зокрема значущими для них стали такі слова о. Миколи: "Ми часто хочемо, щоб змінилися обставини. А Господь хоче, щоб змінилися ми".
 
Висловлюю подяку п. Любові Войтко, прот. Миколі Витівському та всім, хто долучився до організації цього духовного заходу!"
 
Любов Мельничук, вчитель основ християнської етики Самбірської гімназії