Діяльність

Діяльність мб ППБ

Щосуботи молодь збирається в молодіжному класі у стінах собору на молитву, бесіди та ділення.

Молодіжне братство займається різними видами діяльності.

 

 - прибирання та оформлення каплиці, тепер вже і собору;

 

 - підготовка релігійних свят і нічних чувань;

 

 - харитативна діяльність через допомогу потребуючим та багато іншого.

Проводяться акції до дня св.Миколая, Дня Матері, Дня Дитини. Творча робота полягає в організації концертів, вистав і виставок.

Члени братства щороку прилучаються до прощ у Зарваниці, Крехові, Гошеві, Лаврові. Ними відвідано монастирі та замки Закарпаття, Манявський скит, скали Довбуша та багато інших цікавих місць. Щороку молодь парафії здійснює сходження на Говерлу у день Незалежності України. прокладено й шлях за кордон: Польща (Краків, Ченстохова), Словаччина (Пряшів, Кошіце), Угорщина (Марія Повч).

Молодіжне братство має власну молитву, гімн та емблему, елементами якої є Хрест, човник на хвилях і лілея. Гаслом є слова: "У хвилях життя будь човном добра!"

Життя братства знаходить своє відображення на сторінках газет "З любов'ю у світ", "Новини Самбора" та "Голос Самбірщини".

Члени братства беруть участь у реколекціях, вони є відвідувачами "Школи мирянського лідера" при Українському Католицькому Університеті у Львові.

Цементуючою силою братства є і його зв'язок з Дрогобицьким молодіжним єпархіальним центром і різними молодіжними організаціями.