Старий рік минає

 13.01.2012 р. Б.

Старий рік минає …

Вперше при церкві Покрови Пресвятої Богородиці в м.Самборі було організовано молодіжним братством святкування старого нового року, зустріч з Меланкою.

Детальніше: Старий рік минає

Молодіжний вертеп

8.01.2012 р. Б. 

Молодіжний вертеп

Цього року традиційно молодь організувала гарний вертеп. Старші взяли "шефство" над молодшими, передаючи їм традицію щорічного вертепу.

Детальніше: Молодіжний вертеп

мб ППБ святкує свій день народження

 26.02.2012 р. Б.

Восьмий крок у нашому житті!

28-го лютого виповнилось 8 років молодіжному братству Покрови Пресвятої Богородиці. Напередодні, 26-го лютого,  молодь провела своє святкування.

Детальніше: мб ППБ святкує свій день народження

День Матері

"Хто звеличує матір свою, той немов скарби збирає" Сир 3,4

Свято Матері сягає своїми початками сивої давнини. Мати в усіх культурах та епохах мала важливе значення і займала особливе місце. Саме тому 13-го травня учні катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького приготували для своїх матусь та усіх парафіян пречудове свято.

Детальніше: День Матері

Дочірні категорії

 • Недільна школа

  Віросвітлянський табір 

  “Шлях до святості з Шептицьким”

  З 30 липня по 2 серпня 2015 р.Б відбувся табір “Шлях до святості з Шептицьким”для спільнот “Віра і Світло” у мальовничому селі Тухля, Сколівського району.


   

  У таборі взяли участь такі спільноти як “Цілюща купіль” (м.Трускавець), “Cвітлячки” (м.Стрий), “Божі пазлики” (м.Самбір), які належать до міжнародного руху спільнот “Віра і Світло”. Цей рух об’єднав осіб з особливими потребами - друзів, їх батьків та молодь-приятелів.

  Початок табору “Шлях до святості з Шептицьким”благословив о.Роман Спірк (капелан спільноти “Cвітлячки”) та закінчення о.Василь Нестор (капелан спільноти “Цілюща купіль”), беручи активну участь у житті табору. З друзями та батьками займалися приятелі та провідники спільнот, щоденно розкриваючи нову тему дня, пов’язану із загальною темою табору.

  Протягом дії табору учасники починали свої справи з руханки та молитви.  Щодня друзі, батьки та приятелі відкривали для себе щось нове і захоплююче, беручи участь у Божественнній Літургії, вчилися чинити добро іншим, відкривали життєвий шлях митрополита Андрея Шептицького, а також глибше пізнавали основи віри та духовного життя на основі святості Слуги Божого.

  Також не обійшлось у таборі без активного відпочинку. Кожного дня приятелями табору проводились спортивно-рухливі ігри, майстерні ручної роботи для друзів, пікніки, кава для батьків, “вечір у Франції”, піжамна вечірка з різноманітними забавними іграми, сценками та солодким столом. Найбільше задоволення учасники табору отримали від походу на річку Опір, де весело і корисно проводили час, пускаючи кораблі з листами митрополиту Андрею Шептицькому, роблячи композиції з квітів і листочків, загоряючи на сонці, приймаючи участь у пікніку та просто милуючись дивовижною красою гір нашого чудового і неповторного краю.

  За дні участі у віросвітлянському таборі друзі, батьки та приятелі підкріпилися духовно, фізично,  ближче познайомилися з іншими спільнотами, почерпнули багато корисного для душі, отримали безліч емоцій та незабутніх вражень.

  Яскраві спогади про цей чудовий літній відпочинок ще надовго зігріватимуть їхні палкі, сповнені віри і любові серця.