Приватна християнська школа «ЗЕРНЯТКО»

ДЛЯ БАТЬКІВ!!!

Приватна християнська школа «ЗЕРНЯТКО»

імені блаженної Йосафати Гордашевської

«Служити там, де є найбільша потреба» -блаженна Йосафата Гордашевська

Продовжує набір дітей на новий 2016-2017 навчальний рік.


Детальніше: Приватна християнська школа «ЗЕРНЯТКО»

Перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя

Зустріч з милосердним Батьком

5-го і 12-го червня 80 учнів катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького вперше приступили до Таїнства Покаяння та урочисто прийняли Господа нашого Ісуса Христа у своє серце.

Детальніше: Перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя

Дитячий табір "Милосердні як Отець"

«Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя»

З 18 по 23 липня в соборі Покрова Пресвятої Богородиці відбувся дитячий табір для дітей катехитичної школи під назвою «Милосердні як Отець».

Детальніше: Дитячий табір "Милосердні як Отець"

Дитяча мега-ярмарка

День радості для дітей

У неділю 29-го травня на території Прокатедрального храму Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди Дня Дитини та завершення навчального року відбулася мега-ярмарка для дітей парафії, зокрема для учнів катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького.

Детальніше: Дитяча мега-ярмарка

Ми вдячні Богові за маму

Парафіяльне свято

"Ми вдячні Богові за маму" - під такою назвою з нагоди завершення навчального року у дитячій школі "Зернятко" імені Блаженної Йосафати Гордашевської 26 травня при Соборі Покрови Пресвятої Богородиці (м. Самбір) відбулося родинне свято.

Детальніше: Ми вдячні Богові за маму

Проща осіб з особливими потребами

Двері Божого милосердя для осіб з особливими потребами

21 травня відбулась загальноєпархіальна проща осіб з особливими потребами з нагоди Року Божого Милосердя, яку організував БФ "Карітас СДЄ". Прочани з різних місцевостей Самбірсько-Дрогобицької єпархії прибули до Дверей Божого Милосердя у м. Дрогобичі й м. Самборі.

Детальніше: Проща осіб з особливими потребами

Відповідальне батьківство

Семінар для батьків

21-го травня у стінах Прокатедрального храму Покрови Пресвятої Богородиці м.Самбора проходив семінар для батьків катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького та дитячої школи «Зернятко» імені Блаженної Йосафати Гордашевської на тему «Відповідальне батьківство». Семінар проводила Оксана Кочерган – психолог, президент Всеукраїнської асоціації батьків «Алетея».

Детальніше: Відповідальне батьківство

У світлий понеділок владика Ярослав відвідав Прокатедральний собор у м.Самборі

 2 травня, у Світлий понеділок, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, очолив Божественну літургію у Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці в місті Самборі.

Архиєрей привітав самбірчан зі світлим празником Воскресіння Христового, в якому Христова перемога над смертю внесла проміння світла у гріховну темряву: «Воістину все наповнилося світлом у ці дні Христової Пасхи, коли увесь світ святкує Його переможний перехід від смерті до життя. Тому й сьогоднішній день називаємо Світлим Понеділком, а всі дні аж до наступної, Томиної Неділі – Світлим тижнем».

Детальніше: У світлий понеділок владика Ярослав відвідав Прокатедральний собор у м.Самборі

Хресний хід вулицями м.Самбора

Перетерпівий за нас страсті...

22 квітня 2016 р.Б. відбулася Хресна дорога вулицями м.Самбора від церкви Різдва Пресвятої Богородиці до собору Покрова Пресвятої Богородиці. Хресний хід очолив єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ Кир Григорій Комар. Разом з великою кількістю вірних у Хресній дорозі взяли участь о.Богдан Добрянський, о.Микола Григель, о.Іван Федько, о.Василь Мазур, о.Володимир Коркуна, о.Тарас Рисей, о.Любомир Григель, о.Дмитро Сенейко, о.Іван Вербіцький

Детальніше: Хресний хід вулицями м.Самбора

Візит священика-екзорциста

Великопосні реколекції, молитви на оздоровлення та екзорцизм у Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці

3 20 по 23 квітня в Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці міста Самбора відбувалися традиційні великопосні реколекції. Участь у них цьогорічного Великого посту взяла  рекордно велика кількість вірних, і не лише наших парафіян, але представники сусідніх церковних спільнот міста та довколишніх сіл. Це не дивно, адже проводив реколекції ієромонах-студит Ігнатій із Михайлівського собору з міста Львова, котрий має від церковної влади благословення на молитви та обряди екзорцизму.

Детальніше: Візит священика-екзорциста