новини

"Зустріч у Кані Галилейській"

У рамках святкування Дня Митрополита Андрея Шептицького 2-го листопада у храмі Покрови Пресвятої Богородиці було організовано свято для родин учнів катехитичної школи імені митрополита Андрея Шептицького.

Діти з батьками зібрались на урочисту Літургію, приступили до Святих Таїнств. Адміністратор парафії отець Володимир Коркуна прочитав молитву-благословення родин та освятив нову хоругву, яку вишила мати учня катехитичної школи Галина Струбицька.

Опісля всі були запрошені на частування і виступ, який носив назву "Зустріч у Кані Галилейській". Кожен присутній мав змогу почути про дитячі роки Митрополита Андрея та виховання у його сім'ї, а також про важливість спільної молитви родини, до якої неодноразово заохочував сам Митрополит Андрей у своїх працях. Учні гуртка літургійного співу під керівництвом Марії Герасимлюк виступили з чудовими пісенними творами, а молодь парафії зуміла за допомогою свого виступу підкреслити реальну присутність Бога у сім'ї та важливість спільної молитви. Також був представлений відеоматіріал про сучасну сім'ю, який привідкрив усім присутнім глибше розуміння та покликання сучасної сім'ї.

Свято завершилось спільним заповненням великого глека, де кожен міг вписати свої інтенції до Господа за свою сім'ю.

Отож, заохочуємо кожну сім'ю запросити Господа у родинне життя, щоб Він міг наповнити його "найкращим своїм вином"! 


Поїздка до Гошева

26-го жовтня з церкви Покрови Пресвятої Богородиці була організована поїздка до Гошева для учнів катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького та їх батьків. 

День видався чудовий. Усі молитовні намірення були спрямовані за нашу Україну, за хороші вибори. Учасники поїздки побували на Літургії, прийняли Святі Таїнства, мали змогу почути історію Гошівської Гори та чудотворої ікони Пресвятої Богородиці.

Кожен, насправді, досвідчив благодать Господнього дня.


Свята Літургія - Царський Бенкет

Напередодні дня Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, 19 червня 2014 року катехитами храму Покрови Пресвятої Богородиці було організоване свято під назвою "Царський Бенкет" для родин, які готуються до цього незабутнього дня - зустрічі з Богом у Пресвятій Євхаристії.

Запрошених на Бенкет виявилося чимало. Усі присутні мали змогу привідкрити для себе значення Святої Літургії через Ісусову притчу про царський бенкет, зрозуміти, якою бажаною і необхідною має бути Пресвята Євхаристія для кожного християнина і як радо треба йти на Святу Літургію. На зустрічі відбулася відеопрезентація, за допомогою великої гри усі сімї взяли активну участь у підготовці до бенкету: оформляли зал, виготовляли запрошення та запрошували гостей, писали сценарій з піснями, танцями, бансами та іграми, готували дрес-код та накривали на стіл. Опісля, відбувся дійсно справжній царський бенкет! 

Незабутня атмосфера допомогла відчути кожному, якою радістю має бути наповнене серце християнина, котре очікує зустрічі із Богом на Святій Літургії.


Виступ парафіяльної молоді в Українському Католицькому Університеті

18 листопада в рамках науково-педагогічного семінару кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського Католицького Університету відбулося святкування Дня Митрополита Андрея Шептицького, яке провели молодь катехитичної школи імені Митрополита Андрея м.Самбора разом із директором цієї школи, викладачем цього вищого навчального закладу Вікторією Марко.

 Виступ носив назву «Зустріч у Кані Галилейській» і його метою було розкрити роль родини у творах митрополита, показати турботливу Божу руку у сім’ї, зрозуміти цінність та силу спільної молитви.

Усі присутні мали змогу почути доповідь Вікторії Марко про погляди митрополита на християнське виховання в сім’ї, поринути в життя пересічної сім’ї за допомогою театралізованого виступу учнів катехитичної школи, переглянути фільм, який дав змогу глибше осмислити цінність власної сім’ї. Також була представлена співпраця катехитичної школи імені Митрополита Андрея Шептицького з католицькими школами м. Саскатун (Канада).

На кінець заходу кожен присутній мав змогу скласти інтенції за свою сім’ю і заповнити ними великий глек-пазл та пригоститися шматком торта.

Сподіваємось, кожен по-справжньому відчув себе разом з Господом на весіллі у Кані Галилейській!