Разом святкуємо Воскресіння у Шевченківському Гаю

«Перемагаймо любов’ю» - під таким гаслом проходив 5 фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», на якому побували діти та батьки нашої катехитичної школи. Фестиваль відбувався у Провідну неділю, 23 квітня 2017 р. Б. в Шевченківському Гаю в місті Лева. 

Розпочалося наше святкування з Архиєрейської Літургії, яку очолив владика Ігор Возняк.

 

 Підкріпившись не тільки духовно, але й фізично ми мали змогу брати участь у різноманітних майстер класах: малярство на склі, писанкарство, декупаж, плетіння вінків з лози, розпис пряників, ангелики з тканини та інше. Попри сонце, сніг і дощ ми брали участь у концерті за участю театрального гурту "КУРБАСИ", гурту "Шосте чуття", виконавця ХАС(Rizups) та Софії Федини. Для дітей діяв інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Підняла діточкам і дорослим настрій святкова лотерея в якій усі охочі мали змогу виграти багато цінних призів, а саме - поїздка Чудо-трамваєм, пазли, книги від видавництва Старого Лева, грошові сертифікати, поїздка у дельфінарій «Оскар» та багато іншого.

Дуже непомітно пройшов час і настала пора вирушити у зворотню путь. З піднесенним настроєм, усмішкою на обличчі і радістю у серці ми повернулись додому.