Вишкіл аніматорів. День 2.

   У суботу, 17 червня 2017 р. Б. відбувся черговий тренінг для аніматорів у Соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

    Дощовий день не завадив аніматорам-початківцям завітати на цей вишкіл. Темою заходу стала важлива складова роботи кожного аніматора - "Команда, праця в команді".

    Тренінг традиційно розпочався із молитви.

 

           Після знайомства учасників між собою, визначившись із правилами та умовами проведення вишколу, аніматори приступили до формування команд. Перше завдання розкрило етапи розвитку команди: формування, шторм, внормування, виконання роботи та розформування.

        Друга командна гра «Повітряні кульки» була яскравим прикладом того, що кожен член команди є важливим та потрібним. Серйозним випробуванням для юних сміливців було завдання із сирим яйцем. Перед аніматорами поставили лише одну умову - кинути яйце з висоти двох метрів, щоб воно не розбилось. Реквізити для цього - десять соломинок та один метр паперового скотчу.

     Гравці дійшли до висновку, що для того, щоб команда могла досягти своєї мети та ефективно функціонувати необхідною є співпраця всіх її членів, спільна мета, довіра між членами команди, чіткий поділ ролей, ефективна комунікація та мотивація. Кожен учасник зміг відчути на собі, як це працювати в команді та досягати поставлених цілей. Дякуємо всім учасникам тренінгу за гарно проведений час, плідну працю та активність.