Християнський літній табір «Великого бажайте!»

    Під таким гаслом розпочався щорічний парафіяльний дитячий табір при нашому Соборі. Тема першого таборового дня - "Радійте і веселіться, бо нагорода ваша велика на небі" (Мт 5, 12).            Отримавши благословення на Святій Літургії та ознайомившись із правилами табору, і звісно ж, смачно поснідавши, усі приступили до праці в групах. Аніматори підготували цікаві інтерактиви та веселі ігри.

     

        Другого дня всі учасники табору пішли до Костелу св. Йоана Хрестителя, де нас тепло зустріла молодь костелу. Ми разом дружньо заспівали пісень на славу Божу та вирушили на стадіон, де аніматори провели веселі командні ігри. Хлопці мали змогу поганяти у футбол. Повернувшись у Собор, усі групи представили свої пантоміми на євангельську оповідь про багатого юнака.

Круто! Весело! Цікаво! Захопливо!

І це ще не всі епітети, якими можна описати третій день нашого табору, який розпочався із Святої Літургії, після якої бр. Андрій Кітик розповів всім учасникам цитату дня: "Блаженні тихі, бо вони успадкують землю!".

      Посідавши в автобуси ми вирушили до монастиря св. Онуфрія в с. Лаврів.   У захваті від церкви та Лаврівського монастиря були усі!  Після смачного обіду, приготовленого нашими батьками на вогні, аніматори влаштували для учасників табору Велику гру. А опісля на нас чекали справжні Water games - водні ігри! Мокрі і щасливі ми ділили цукерки та з подячною піснею на устах повертались додому. Темою четвертого дня стала цитата - "Блаженні милосердні, бо вони помилувані будуть!". На учасників табору у цей день чекали цікаві інтерактиви: групи виготовили плакати з поясненням милосердя, його "емблему", діло та приклад милосердя зі Святого Письма. Далі - звична "Хвилина вдячності" у Соборі та Ісусова молитва. Насичено, та це тільки обід!)

      Ми відвідали зал Органної та камерної музики, де Володимир Павлович Воловець розповів нам цікаву історію реставрації органного залу, а Ірина Богданівна Терлак заграла для нас чудові композиції. Діти були у захваті від кожного натиску на клавіші, від кожного звуку, що лунав тоді у залі. Пізніше ми всі відправились на стадіон, де діти могли пограти у командні ігри, особливо всіх сподобався "парашут", бо лише відважні та хоробрі учасники змогли випробувати його. Та милосердними можуть бути тільки відважні. І ми справилися!

    Останній день табору пройшов святково та незабутньо. А розпочався він із Святої Літургії на якій о. Володимир Коркуна звернув увагу всіх до святої постаті Івана Хрестителя, «голосу» нашого Спасителя на цій землі. Важливо було приступити до Таїнства Покаяння та Євхаристії, адже темою сьогоднішнього дня стала цитата: "Блаженні чисті серцем, бо вони Бога побачать".

  Бр. Андрій Кітик привітав всіх наших іменинників із святом, а всі таборяни виявили свою любов міцними обіймами. Весело і пізнавально було і під час інтерактивної гри, де учасникам роздавалися частинки пазлу серця, яке вони повинні були розмалювати та скласти докупи. Після обіду на дітей чекала Велика гар: Вody-art, банси, дартс, рибалка - і це навіть не половина завдань, які команди мали виконати.

 Наприкінці дня усі учасники табору отримали чудові подарунки, головні призи дістались переможцю квесту - команді "VIP". За ці 5 днів табору діти вивчили блаженства, навчились працювати у команді, знайшли нових друзів та з Богом провели час. Дякуєм всім батькам, катехитам та аніматорам за спільню працю для нашого майбутнього покоління.

  Хай Господь щедро винагородить кожного!